MYK Emlak Sınavına Hazırlık Kursu ve Belgelendirme

Sorumlu Emlak Danışmanı Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) BELGESİ

İstanbul Gedik Üniversitesi ile Nazlı Eğitim danışmanlık işbirliğiyle düzenlenen e-devlet onaylı sertifika programları başlamıştır.


Sorumlu Emlak Danışmani seviye 5 mesleki yeterlilik belgesi akredite olmuş Anlaşmalı MYK kurumları tarafından verilmektedir. Myk emlak sınavına hazırlık kursu ve danışmanlık alanı için bizi arayın

Başvuru Tel:0 216 346 05 59

MYK sorumlu Emlak Danışmanı seviye 5

Emlakçılık Mesleki Yeterlilik Belgesi Seviye 5

5 Haziran 2018 tarihli ve 30442 sayılı Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe giren “Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik” ile birlikte kişilerin emlakçılık belgesi, emlakçılık yetki belgesi alabilmesi için sorumlu emlak danışmanı (seviye-5) mesleki yeterlilik belgesine sahip olmaları zorunlu hale gelmiştir. Yönetmelik öncesi ilgili belgeyi almış olanlar ,yönetmelik öncesi vergi levhası olanlar ve herhangi bir odaya kaydı olanlar kapsam dışında tutulmuştur. İlgili şartları sağlamayanlar en az lise mezunu veya üniversitelerin Emlak ve Emlak yönetimi mezunu şartı getirilmiştir. Alacakları mesleki yeterlilik belgesiyle İl Ticaret Müdürlüğü’ne başvurarak ofisleri için yetki belgesi alabilirler. Çözüm ortaklığını yaptığımız MYK tarafından akredite edilmiş kurum tarafından verilen mesleki yeterlilik seviye 5 sorumlu emlak danışmanı belgesi için detaylı bilgiyi danışmanlarımız tarafından öğrenebilirsiniz.

Sınav Merkezleri

  • Kadıköy/İstanbul
  • Bayrampaşa/İstanbul
  • İstanbul da İş yerlerinizde (En az 5 Kişi)
  • Tüm şehirlerde (En az 10)
  • MYK Sorumlu Emlak Danışmanı 4. ve 5. seviye Mesleki Yeterlilik Sınavları Yapılmaktadır. Detaylı bilgi için arayınız veya canlı desteğe ulaşabilirsiniz.
  • Başvuru Tel:0 216 346 05 59


WhatsApp chat